www.gan-zahrada.cz Vdechneme Vaší zahradě život
 

 

 
dekorace_dekorace_dekorace_dekorace_

GAN - informace o firmě

Firma GAN byla založena panem ing. Karlem Kunešem v roce 1997.
Během několika let došlo k postatnému rozšíření činnosti, takže počátkem roku 2003 čítá firma GAN již čtyři stálé pracovníky a od jara do podzimu se počet zaměstnanců rozšiřuje dle potřeby (sezónní práce). Kromě toho průběžně spolupracujeme s několika osvědčenými externisty.

Územní působnost

není v podstatě limitující. Nejčastěji pracujeme na Domažlicku, Klatovsku a Tachovsku.

Technické vybavení

Disponujeme základním technickým vybavením, které se běžně používá v našem oboru, jako jsou např. motorové pily, křovinořezy, plotové nůžky, malotraktory, mulčovače, rotavátory a další zařízení.
Pokud to situace vyžaduje, řešíme další požadavky formou pronájmu techniky od osvědčených firem s kterými dlouhodobě spolupracujeme. Velmi rosáhlé projekty realizujeme ve spolupráci s dalšími firmami pracujícími v oboru.

Projektová dokumentace

Návrhy ozelenění, mapové výstupy a další části projektové dokumentace jsou zpracovány v moderním softwarovém systému, který patří k současné špičce v oblasti projekce zahradní architektury a urbanismu. Výstupy zajišťujeme v barvě až do formátu A1.

Materiální zabezpečení

Máme k dispozici vlastní zásobní zahradu určenou k dopěstování některých druhů dřevin (javory, jasany, olše, duby, lípy...), které jsou pak použity převážně pro realizaci výsadeb ve volné krajině. V zásobní zahradě též skladujeme ostatní materiál pro potřeby námi realizovaných akcí (mulčovací kůra ve frakcích, písek, substráty, zemina…).
Materiál, který aktuálně na skladě není, objednáváme u našich stálých a osvědčených dodavatelů.

Copyright © Ing. K. Kuneš 2008