www.gan-zahrada.cz Vdechneme Vaší zahradě život
 

 

 
dekorace_dekorace_dekorace_dekorace_dekorace_

Spřátelené weby

Následující weby patří našim přátelům a společnostem i soukromníkům, s kterými máme dobré zkušenosti. Proto je rádi doporučujeme i vám s přáním, abyste byli s jejich službami spokojeni zrovna tak, jako jsme spokojeni i my.

INTRA - bylinky pro zdraví

www.intra-info.net

distribuce doplňků stravy kanadské spol. Lifestyles. Produkt Intra (směs výtažků bylin a rostlin) posiluje jednotlivé systémy organizmu a uvádí je do rovnováhy. Produkt Nutria (směs výtažků z ovoce a zeleniny, selen) vyživuje buňky a chrání organizmus před působením volných radikálů.

Ing. Jan Spěváček

www.spevacek.cz

soudní znalec v oboru posuzování trvalé zeleně, certifikovaný evropský arborista, člen společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu. Odborná péče o památné stromy, znalecké posudky, riziková kácení stromů, výškové práce.

Antikvariát 5D

www.antikvariat5d.cz

On-line antikvariát s více než 200 000 publikacemi. Bohatý výber knih nejrůznějších žánrů včetně vzácných výtisků. Nabídka i možnost poptávek jak pro soukromé osoby, tak antikvariáty. Specializovaný inzertní server pro prodejce.

Daniel Ladman - výtvarník

www.ladman.cz

Člen Unie výtvarných umělců. Od roku 1967 pracuje jako výtvarník. Zabývá se užitou a knižní grafikou, kresleným humorem, ilustrací, kresbou a malbou. Stránky jsou věnovány tvorbě (galerie) s možností objednávek. Informace o výstavách a další činnosti.

Parfémy REFAN

www.refan-parfemy.cz

stáčené parfémy Refan jsou alternativou proslulých značek. Parfémy, mýdla, flakony, krabičky, dárková balení... Maloobchod i velkoobchod. Prodej on-line, poradenství.

WegraDesign

www.wegra.eu

tvorba internetových stránek, webových prezentací a aplikací. SEO optimalizace pro vyhledávače. Registrace do portálů a vyhledávačů. Internetové obchody "na míry" i formou pronájmu. Zajišťování webhostingu.

Agentura Mesites

www.mesites.cz/

zprostředkovává ubytování v soukromých apartmánech přímo u Jaderského moře v Chorvatsku. Apartmány jsou 50–600m od moře a nacházejí se atraktivních lokalitách Makarské riviéry, ostrova Pag a města Rovinj – perly Jadranu. Ubytování je možné od skromných a laciných apatrmanů až po plně zařízené a luxusně zařízené pro náročné klienty.

Krajinotvorba.cz

www.krajinotvorba.cz/

Mgr. Vl. Ledvina nabízí služby a nápady k proměně okolního prostředí – vytvoření krajiny Vašich snů. Každá zahrada může být chápána jako krajina v menším měřítku a zároveň krajina kolem nás se může stát naší rozšířenou zahradou...

Copyright © Ing. K. Kuneš 2008